Říjen 2013

Dřevo :D

30. října 2013 v 9:59 | Elča/Disharmony |  Moje zážitky
Tak si asi říkáte o čem ten článek bude.

Mě se neptejte ! Já to fakt nevím :D
Dřevo je jedna složka čínského horoskopu, se kterou se dá zatopit v kamnech nebo vytesat z něho Hurvínka. Možnosti jsou nekonečné.

Salámos amígos !

Moje sobotní noc :D

20. října 2013 v 19:25 | Elča/Disharmony |  Moje zážitky
Né, rande nebo sex to fakt nebyl :D

Sobotní noc a dnešní ráno jsem strávila u své kámošky- Verči ve Zlíně. Přijela ještě další kámoška- Laura a měla přijít i Terka. ale ta nemohla, mamka ji nepustila. Všechny čtyři jsme ve stejné třídě, takže se celkem dobře známe. No, asi první co jsme udělali, že jsme si nalakovaly nehty (no jo typycké holky) a potom jsme si na sebe napatlaly čokoládovou masku. No, celkem je to dobré na pleť. A měli jsme na večeři PIZZU. Miluju a žeru pizzu. No, asi do dvou jsme si povídaly, celkem nahlas a Verča má ještě mladší ségru, takže menší průšvih. Mají celkem pěkný dům. No bylo to celkem fajn. Autobusem jsem jela až do Zlína a potom jsem zase usedla v počítači a dělala domácí úkoly :D.

Barvy

20. října 2013 v 14:15 | Elča/Disharmony |  Moje zážitky

Tento článek pojednává o různých barvách a co k nim cítím:

Modrá: Moje nejoblíbenější barva cítím pocit klidu a harmonie. A taky lenosti. Tato barva je však hodně studená a nehodí se do pokoje (myslím to tak, že by byl vybarven pokoj celý na modro). Dobře se mi s ní přemýšlí, ale voda hasí oheň (já jsem jako živel oheň -_-)
Hnědá: Barva h*** a nepořádku a hnoje. Teda podle mě. Je také však barva stromů a s touto barvou se velice dobře dělají, unavující a celkem i zničující práce.
Fialová: studená barva, která mi dává energii a odpočinek. Někdy si říkám, že lidé, kteří pořád nosí fialovou jsou takový studení čumáci.
Žlutá: Jaro, léto. Tyhlety dva pojmy si představím, když mi někdo řekne žlutá. Je to barva prašulí a penízků.
Růžová: dobrá barva pro léto. Pro mě je poněkud princeznovská, ale dát si na sebe růžové tričko není problém.
Oranžová: Total podzimní barva. Pěkná, ale spolu se zelenou se nehodí k určité barvě. Oranžová se nehodí k zelené (teda hlavně pokud je tmavě oranžová a tmavě zelená).
Černá: tajemná a někdy i vraždící barva (máte také rádi horory :D?) Je dobrá pro emouše a gotiky(což já jsem). Celkem dobrá barva ale jde na ní vidět úplně všechno-_-.
Zelená: negenerující barva. Reinkarnace se spíše hodí na oranžovou, ale i zelená vyjadřuje pocit znovuzrození (hlavně na jaře).
Červená: Výbušná a energetická barva. Někdy je barvou naštvanosti a pokud je to s červenou v pokoji přehnané, nemůžete spát.
Bílá: Taková neutrální barva. Je symbolem čistoty a harmonie (ale jsou na ní vidět špagety po obědě)

Krásný výhled

19. října 2013 v 12:23 | Elča/Disharmony |  Moje zážitky
Když se tak dívám pře obrazovku pořítače, vidím nádhernou přírodu. Časo mi tento rozhled vyzvedne náladu a myslím, že by taková podívaná, vyřešila moje zbytečné problémy. s přírodou mě váže takové zvláštní pouto, snažím se chránit stromy, přírodu a zvířata, ale co si nejraději dám, je řízek.
Holt, příroda je pozoruhodná. Pokud ji chcete chránit najeďte SEM a pokud chcete vidět moji práci na toto téma, klikněte ZDE (nejde to přečíst, za to se omlouvám) Příroda velký král pro nás, ale lidi nedokáže ovládat. Ti jenom kácejí stromy, a neuvědomují si, že se tím kazí ovzduší (za chvíli to tu bude stejné jak v Loraxovi :D) No, toť vše co jsem chtěla říct (a jak říkají naši Francouzští bratři- Vualáá! :D)

Salámos amígos!

Otázka na vás

17. října 2013 v 20:19 | Elča/Disharmony |  Já a moje třída
Jen se vás chci zeptat, jestli jste ve třídě rozdělení do skupin, nebo jestli jste takříkajíc 'jedno tělo'. Celkem mě to zajímá, poněvadž jsme celou hodinu češtiny strávili tím, že nám učitelka dávala přednášky o tomhletom tématu (ještě řekla, že se chováme jak prasata, ale to je vedlejší). Napište do komentů, jak je to u vás, nebo dejte hlas do ankety.

Takže salámos amígos !

Můj naprosto ŠÍLENÝ den

17. října 2013 v 20:06 | Elča/Disharmony |  Moje zážitky
Ach jo. Takže mi ze Společenských věd věd hrozí čtyřka(blbost, určitě mi vychází čtyrka) a z matiky si aspoň trošku vylepším známku. Dnes jsme psali ve škole dvě písemky (snad už nemusím říkat z čeho). Ale někdy si říkám : ,,Kurnik, k čemu mi bude zeměpis nebo angličtina, když například budu prodavačka." Divný. Nevím čím bych chtěla být. Umím dobře malovat, plavat, hrát volejbal, jsem překvapivě dobrá ve fyzice, a umím dobře anglicky a nakonec ovládat počítačem. Tak řekněte jaký by to bylo povolání. Malující programátor, který plave ve vodě a pinká si s míčem, k tomu si odříkává anglické písničky a snaží se pochopit teorii relativity. Chtěla bych vědět kolik bych vydělávala... To je vedlejší. Chci napsat, jak mi zatím vychází známky:
ČJ- 1, AJ- asi 1, DJ- 2, ZE- 1, MA-3, FY- 1, INF- 1 (pochopitelně, když se učíme jak uložit programy), SpV- 2 (bude asi 3), HV- 1, VV- 1. Myslím, že to je asi všechno, co jsem chtěla říct.

Takže Salámos amígos!

Disharmony

17. října 2013 v 16:37 | Elča/Disharmony
No, můj blog, deníček, názory, možná knížka.. To vše bude na tomto blogu. No, abych vám to nějak netajila, jmenuji se 'Elča, je mi mi něco kolem 11-15 let a chodím na gympl do třídy 1PB. No takže:

Salámos amígos !