Barvy

20. října 2013 v 14:15 | Elča/Disharmony |  Moje zážitky

Tento článek pojednává o různých barvách a co k nim cítím:

Modrá: Moje nejoblíbenější barva cítím pocit klidu a harmonie. A taky lenosti. Tato barva je však hodně studená a nehodí se do pokoje (myslím to tak, že by byl vybarven pokoj celý na modro). Dobře se mi s ní přemýšlí, ale voda hasí oheň (já jsem jako živel oheň -_-)
Hnědá: Barva h*** a nepořádku a hnoje. Teda podle mě. Je také však barva stromů a s touto barvou se velice dobře dělají, unavující a celkem i zničující práce.
Fialová: studená barva, která mi dává energii a odpočinek. Někdy si říkám, že lidé, kteří pořád nosí fialovou jsou takový studení čumáci.
Žlutá: Jaro, léto. Tyhlety dva pojmy si představím, když mi někdo řekne žlutá. Je to barva prašulí a penízků.
Růžová: dobrá barva pro léto. Pro mě je poněkud princeznovská, ale dát si na sebe růžové tričko není problém.
Oranžová: Total podzimní barva. Pěkná, ale spolu se zelenou se nehodí k určité barvě. Oranžová se nehodí k zelené (teda hlavně pokud je tmavě oranžová a tmavě zelená).
Černá: tajemná a někdy i vraždící barva (máte také rádi horory :D?) Je dobrá pro emouše a gotiky(což já jsem). Celkem dobrá barva ale jde na ní vidět úplně všechno-_-.
Zelená: negenerující barva. Reinkarnace se spíše hodí na oranžovou, ale i zelená vyjadřuje pocit znovuzrození (hlavně na jaře).
Červená: Výbušná a energetická barva. Někdy je barvou naštvanosti a pokud je to s červenou v pokoji přehnané, nemůžete spát.
Bílá: Taková neutrální barva. Je symbolem čistoty a harmonie (ale jsou na ní vidět špagety po obědě)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama